Hotel Mariánské Lázně San Remo

Hotel San Remo se nachází v Mariánských Lázních. Útulný hotel v tichém prostředí, jehož dostavba a rekonstrukce byla dokončena v roce 2002. Poskytne hostům příjemné ubytování a klid.

Ubytování:
Hotel nabízí 47 pokojů s cekovou kapacitou 103 lůžek, část pokojů je určena pro nekuřáky. Pokoje hotelu San Remo jsou komfortně vybaveny, dominují moderní koupelny s vysoušeči vlasů.

V pokojích je televizor se satelitním programem a rádiem, trezor a minibar. Hotel je snadno přístupný vlastním dopravním prostředkem, k dispozici jsou i krytá parkovací místa.

Gastronomie:
Restaurace poskytuje hostům příjmené posezení od 7.00 do 22.00 hodin s kapacitou 50 míst. Hosté mohou vybírat z lehkých minutkových jídel, klasických českých a mezinárodních pochoutek či ze široké nabídky moučníků a teplých a studených nápojů. V letních měsících je k dispozici venkovní terasa s 16 místy.

Hosté mohou využít i salónek s kapacitou 20 míst, který je součástí hotelové haly s možností oddělení, vhodné pro pořádání menších společenských akcí.

Služby:
V květnu 2004 byla vedle hlavního vchodu Hotelu San R odhalena pamětní deska nositeli Nobelovy ceny Albertu Schweitzerovi, který v tomto domě v roce 1923 bydlel. Hotel San Remo Mariánské Lázně je specialista na léčení a na léčebné, lázeňské, relaxační, wellness, golfové a lyžařské pobyty. Hotel je nestátní zdravotnické zařízení. Pod dohledem lékařského personálu probíhají rehabilitační programy z oblasti fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace.

Okolí:
Příjemné chvíle odpočinku mohou hosté strávit v lesoparku hotelu s nádhernou zelení, v restauraci nebo v hotelové hale, kde se podává široký výběr minutkových jídel, pohárů a zákusků. Pro relaxaci a oddych je určeno příjemné posezení u krbu a živé hudby.

Hotel Mariánské Lázně San Remo - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně San Remo - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně San Remo -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně San Remo -  je k dispozici letní terasaHotel Mariánské Lázně San Remo - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně San Remo - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně San Remo - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně San Remo - krytý bazén v hotelu.Hotel Mariánské Lázně San Remo - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně San Remo - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně San Remo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně San Remo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně San Remo - na pokojích je telefonADRESA
Hotel San Remo, Zeyerova 161
Mariánské Lázně 35301 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Marianske-Lazne-Remo@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel San Remo ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: